Yaiba: Ninja Gaiden Z – Next-gen konzolokra is?

12 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A Spark Unlimited honlapján olvasható álláshirdetések szerint az animék által inspirált Ninja Gaiden spin-off, a Yaiba: Ninja Gaiden Z next-gen konzolokra is készül.

Az IGN riportja szerint Keiji Inafune és a Spark Unlimited közös fejlesztésű játéka, a Yaiba: Ninja Gaiden Z next-gen konzolokra is készül, igaz, a játék bejelentése óta egyszer se hangzott még el, hogy milyen platformokra lesz elérhető a külső nézetes akció (ezek szerint nem véletlenül).

 

Az IGN arra alapozza információit, hogy a Spark Unlimited honlapján található álláshirdetések között több olyan pozíció is akad, amelynél a leírás szerint egy külső nézetes akció-shooterhez keresnek embereket. Többek között vezető dizájnert, multiplayer (online és kooperatív módhoz) és AI fejlesztőt. Ezen feltételezésre utal az is, hogy további mérnöki és FX művészi pozíciók leírásánál is az szerepel, hogy külső nézetes, horror elemekkel színezett akció-shooterhez keresnek olyan munkatársat, aki jártas az anime-k világában.

Legfrissebb bejegyzések

Ultra Mega Cats – demó betekintő

Ha a Risk of Rain 2 játékmenetét megtartva annak karaktereit cicákra cseréljük, akkor nem kapunk…

2025-03-17

Revenge of the Mage – Betekintő

Mágikus roguelite a multiverzumban.

2025-03-15

Virágok és rémálmok: Megérkezett a Silent Hill f új trailere

Groteszk szörnyek, burjánzó növények és pszichológiai horror vár rád egy olyan történetben, amely a szépséget…

2025-03-14

Slime Heroes – Játékteszt

Színes pacák fegyverzetben, történetük megismételhetetlen.

2025-03-13

Befutott a korai hozzáféréses Steel Hunters indulási dátuma

A Wargaming új játéka, a Steel Hunters egy online, harci robotos hősöket felvonultató lövöldözős játék,…

2025-03-12