Tegnap hivatalosan is bemutatkozott a Batman: Arkham City régóta pletykált következő, s egyben utolsó DLC-je, a Harley Quinn bosszúja, amivel párhuzamosan a játék Game of the Year Edition kiadványáról is lerántotta a leplet a Rocksteady.
A Rocksteady megannyi szóbeszéd után tegnap végre leleplezte a Batman: Arkham City következő letölthető kiegészítését, a Harley Quinn bosszúját, ami az ígéretek szerint két órányi extra játékidőt csap majd az alapjátékhoz. A csomag május harmincadikától PSN-en keresztül 9,99 dollárért, Xbox Live-on pedig 800 MS pontért cserébe lesz beszerezhető.
A brit stúdió emellett bemutatta a játék Game of the Year Edition kiadványát is, ami tartalmazni fogja az eddig megjelent összes DLC-t, valamint a Batman: Year One animációs filmet. A pakk Európában szeptember hetedikén debütál, PC, PlayStation 3 és Xbox 360 platformokon.
Kártya ide, kártya oda, vonatozik valahova!
Ez a tűzzel és taktikával átitatott roguelite kaland egy mágikus, pusztuló világba ránt be, ahol…
A Hordes of Hel egy magával ragadó roguelike túlélőjáték, amely a skandináv mítoszok árnyas világában…
A Paranormal Cleanup akár a Phasmophobia és a Viscera Cleanup Detail szerelemgyereke is lehetne.