A Thief negyedik részének bejelentése óta szinte semmit se hallottunk az Eidos Montreal fejlesztéséről, a NeoGAF azonban érdekes részletekre bukkant a stúdió fejlesztőinek önéletrajzaiban.
A NeoGAF fórumozói ugyanis kinyomozták, hogy az egyik Eidos Montreal alkalmazott LinkedIn profiljánál található önéletrajz szerint a Thief 4 az Unreal Engine 3-at használja, míg egy másik resuméből arra derült fény, hogy a sorozat történetében először, online funkciókkal egészül ki Garett kalandja.
Mivel a játék bejelentése óta semmilyen érdemi anyagot, információt nem osztott meg a nagyközönséggel az Eidos, így a most napvilágot látott részleteket se szabad készpénznek venni. Talán az E3 után már okosabbak leszünk!
Ha a Risk of Rain 2 játékmenetét megtartva annak karaktereit cicákra cseréljük, akkor nem kapunk…
Egy mesebeli utazás a perzsa mitológia világába: Ez a The Tale of Bistun!
Groteszk szörnyek, burjánzó növények és pszichológiai horror vár rád egy olyan történetben, amely a szépséget…
A Wargaming új játéka, a Steel Hunters egy online, harci robotos hősöket felvonultató lövöldözős játék,…