14 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Vége a nyári uborkaszezonnak, így mi is remek hírekkel szolgálhatunk, ugyanis a PlayON-nak köszönhetően most kisorsolunk egy Steam kódos, PC-s Dead Islandet.

Ha szeretnél részt venni a sorsolásban, nem kell mást tenned, mint csatlakozni Facebook csoportunkhoz, majd az ott feltett kérdésre válaszolni. Mindezt péntekig tehetitek meg, hétvégén pedig sorsolunk, a nyertest e-mailben fogjuk értesíteni.

 

A játékhoz sok szerencsét kíván a nyereményt felajánló PlayON és a JÁTÉKOK online magazin csapata, ha pedig nem tudod mivel üsd el az idődet a sorsolásig, vess egy pillantást a játék tesztjére, melyben Csukszi boncolgatta a Techland játékát.

 

További nyereményjátékokat a http://nyeremenyfigyelo.hu oldalon is találhattok.

 

Frissítve: 2011.09.16. 10:25:28

 

Sorsoltunk, és a nyertesünk Oláh József lett. Gratulálunk! Hamarosan indítjuk az újabb nyereményjátékot.

AddThis Website Tools

Legfrissebb bejegyzések

The Hundred Line: Last Defense Academy – játéktesztThe Hundred Line: Last Defense Academy – játékteszt

The Hundred Line: Last Defense Academy – játékteszt

Száz nap. Egy iskola. Egy világ, amely csendben várja a pusztulását – vagy a megváltását.

2025-05-21
Deck of Haunts – játéktesztDeck of Haunts – játékteszt

Deck of Haunts – játékteszt

Ez a ház nem felejt.

2025-05-20
Repose – játékbemutatóRepose – játékbemutató

Repose – játékbemutató

Retro dungeon crawler modern megoldásokkal

2025-05-19

Stygian: Outer Gods Early Access – játékbemutató

Nézzük, hogyan sikerült a Misterial Gamesnek Lovecraft örök titkait életre kelteni a Stygian: Outer Gods-ban.

2025-05-19

Íme, a Senki 2 magyar nyelvű előzetese

2021-ben nagyot szólt a Senki című akciófilm, amelynek idén nyáron érkezik a mozikba a folytatása,…

2025-05-17