A Comic-Conon jelentette be a Rocksteady, hogy Macskanő és Robin után Batman örök ellensége, Bane is csatlakozik a csapathoz, és játszható formában irányítható lesz egy mellékküldetés erejéig.
A bejelentés szerint az Arkham Asylumban is felbukkanó, valamint a jövőre érkező Nolan-mozi főgonoszát alakító Bane az ősszel megjelenő Batman: Arkham City-ben is szerephez jut, Bane ugyanis egy mellékküldetés erejéig csatlakozik majd Batmanhez, s bár az információk ellentmondásosak, egyesek szerint játszható lesz a Denevérember egyik örök ellenfele.
A San Diego-ban tartott Comic-Con panelen a Rocksteady azt is megerősítette, hogy a főhős egyik új fegyvere a Remote Electrical Charge lesz, mellyel szénné süthetjük az ellenfeleket, ráadásul a játékban megszerzett új kiegészítőkkel felvértezve rendre visszatérhetünk majd azokhoz a mellékküldetésekhez, melyeket korábban nem sikerült teljesítenünk.
A Batman: Arkham City október huszonegyedikén fog megjelenni, Xbox 360, PlayStation 3 és PC platformokon, amit minden bizonnyal követni fog egy Nintendo Wii U megjelenés is.
A Croc: Legend of the Gobbos felújított verziója mindent megőriz, ami emlékezetessé tette az eredetit.
A Mandragora: Whispers of the Witch Tree egy magyar fejlesztőcsapat sötét, oldalnézetes metroidvania soulslike játéka!
A Humble Games Pokémon-like MMO-ja a TEMTEM, a tavalyi bejelentés után most megkapta az utolsó…
A Cubic Odyssey a Minecraft és a No Man's Sky főbb elemeit próbálja vegyíteni egy…
Szellemes szellemek szellemeskednek.
Averno City egy bűnnel teli, kaotikus város, ami rád vár, hogy rendet tégy! Vagy legalábbis…