Az Insomniac csapata az Electronic Arts Los Angeles-i expón tartandó konferenciáján mutatja be új, multiplatform játékát és univerzumát, így új taggal bővül a csapat Resistance-ből és Ratchetből (is) álló portfoliója.
A stúdió Twitter oldalán olvasható friss bejegyzés szerint az Insomniac az Electronic Arts hétfői E3-as konferenciáján jelenti be új, multiplatform játékát, ami egy új franchise alapjait fekteti majd le.
A csapat jelenleg a Resistance harmadik részén, és a kooperatív mókára kihegyezezett Ratchet & Clank: All4One-on dolgozik. Előbbi szeptemberben, utóbbi egy hónappal később, októberben fog megjelenni, kizárólag PlayStation 3-on.
DC Studios és a Warner Bros. Television által készített a Peacemaker – Békeharcos augusztus 21-én…
Lesz Kék Pelikan, Csongor és Tünde, Hófehér és rengeteg más animációs alkotás. A hatnapos összművészeti…
Point and Click kalandjáték időutazással. Csak nehogy megváltoztassuk a jövőt...
A La Quimera egy látványos FPS Shooter ami a Crysis játékok nyomdokaiba szeretne lépni, azonban…
A Chains of Freedom-ot kapjuk, ha az XCOM-ot áthelyezzük Kelet Európába, és az űrlényeket body-horror…