Az EA Sports mai bejelentése szerint folytatódik a Fight Night-sorozat, mely az új résszel elhagyja a korábbi számozást. A Fight Night: Champion valamikor 2011-ben mutatkozik majd be.
A ma délelőtt kiadott sajtólevél szerint a Fight Night: Champion valamikor a következő esztendőben mutatkozik be, a már szokásos platformokra, azaz X360-ra és PS3-ra. A fejlesztést az EA Vancouver végzi, akik a kommüniké szerint egy teljesen egyedi egyjátékos módot varázsolnak majd a játékhoz. Brian Hayes, az EA Sports munkatársa az IGN-nek adott interjúban úgy nyilatkozott, a szóló kampány minden eddiginél mélyebb tartalmat ígér, ugyanis miután a játékos a kötelek közé lép, minden olyan jellegzetességgel szembesül, ami például egy világbajnoki boxmérkőzést jellemezhet: dráma, izgalmak, érzelmek és tragédia.
Az ígéretek szerint durván 60-65 öklöző közül választhatunk majd, és az irányításhoz is hozzányúlnak a fejlesztők. Az új rendszer a “Full Spectrum Punch Control” nevet kapta, és az ígéretek szerint minden eddiginél pusztítóbb, gyilkosabb ütéseket vihetünk majd be vele. Az első képeket erre találjátok.
Űrlények, barátság és humor, ahol John után Zark a kukásdoboz lohol
A Danganronpa és az AI:The Somnium Files írói egy közös projekttel állnak elő, melyben a…
Az AI Limit egy anime stílusú Soulslike mely a stamina rendszer kidobásával egy sokkal agresszívabb…
Ha szereted a szimulátorjátékokat és vonzanak a felújítási projektek, akkor a Sports: Renovations pontosan neked…
Engedd, hogy elragadjon egy varázslatos fantáziavilág, ahol a hagyományos asztali játékok öröksége ötvöződik a modern…