15 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

A Real Time Worlds GTA stílusú MMO-ja jelenleg egy bétateszt formájában próbálható ki az érdeklődő rajongók számára, azonban ha lecsúsztál a próbáról, akkor a mostani fejlesztői videó jelenthet némi vigaszt.

A Crackdown első részét jegyző Real Time Worlds első embere, David Jones mesél az éppen zajló PAX Easten is kiállított All Points Bulletinról, melyben egy hatalmas, kisebb zónákra felosztott város hatalmáért folyik a harc a helyi erők és a banditák között. A játékot az Unreal Engine 3 hajtja majd meg. Az első körben PC-re, majd később konzolokra is megjelenő játékban járgányokat vezethetünk, bandákba verődhetünk. A videó mellé egy csokor fotó is érkezett.

AddThis Website Tools

Legfrissebb bejegyzések

The Alters – játéktesztThe Alters – játékteszt

The Alters – játékteszt

Az Alters egy érzelmekkel és konfliktusokkal teli sci-fi játék, amely egyedülálló módon ötvözi a túlélés,…

2025-07-29
The Hive – bemutatóThe Hive – bemutató

The Hive – bemutató

Egy Bogaras stratégiai játék, RPG elemekkel!

2025-07-28
Parallel Experiment – JátéktesztParallel Experiment – Játékteszt

Parallel Experiment – Játékteszt

Egy okkult rejtély, két detektív, és két játékos akiknek egy feladatuk van: Megállítani a Cryptic…

2025-07-28
Teddy’s Haven: A Fantasy Inspired Shop Simulator – Korai Hozzáférés BetekintőTeddy’s Haven: A Fantasy Inspired Shop Simulator – Korai Hozzáférés Betekintő

Teddy’s Haven: A Fantasy Inspired Shop Simulator – Korai Hozzáférés Betekintő

Ha mindig is egy Fantasy világban szerettél volna egy bolttulajdonos kereskedő lenni, akkor a Teddy's…

2025-07-27