Hetek óta tartó, a PC-s Alan Wake kapcsán felmerült kérdéseket végleg tisztázta a Remedy. A játék X360 exkluzív státuszba került, egyelőre szó sincs PC-s verzióról.
Hetek óta megy a találgatás, vajon készül-e a korábban PC-re és X360-ra bejelentett Alan Wake asztali számítógépekre szánt verziója, azonban a játékot készítő Remedy eddig csak homályos nyilatkozatokat volt hajlandó közzé tenni. Végül ma került végleg pont a pletykák végére, ugyanis a finn csapat az Alan Wake egyik rajongói oldalán, a Brightfalls-on tett közzé egy nyilatkozatot, melyben a következő áll:
"Köszönjük szépen, hogy ennyien érdeklődtök az Alan Wake után. Egyelőre annyit mondhatunk, hogy a csapat kizárólag X360-ra készíti a játékot és bár a PC-s verzió terve még nyitva áll, egyidejű – 2010 tavasza – megjelenésre senki ne számítson. Ugyan a Remedy komoly PC-s gyökerekkel rendelkezik és nagyon szeretnénk asztali gépekre is elhozni a játékot, de a döntés a Microsoft kezében van."
DC Studios és a Warner Bros. Television által készített a Peacemaker – Békeharcos augusztus 21-én…
Lesz Kék Pelikan, Csongor és Tünde, Hófehér és rengeteg más animációs alkotás. A hatnapos összművészeti…
Point and Click kalandjáték időutazással. Csak nehogy megváltoztassuk a jövőt...
A La Quimera egy látványos FPS Shooter ami a Crysis játékok nyomdokaiba szeretne lépni, azonban…
A Chains of Freedom-ot kapjuk, ha az XCOM-ot áthelyezzük Kelet Európába, és az űrlényeket body-horror…