A hétvége a Wolfenstein PC-s verziója körül kialakult pletykákkal telt, de az Activison ma este pontot tett az ügy végére. Hivatalos, PC-re is jön a játék!
Hétvégén jelent meg a Raven Software műhelyében készülő legújabb Wolfenstein friss, ropogós videója, mely az első in-game mozzanatokat is tartalmazta. A videó végén felbukkanó szokásos logók között azonban nem jelent meg semmilyen PC-re utaló jel, így mindenki azonnal arról pletykált, hogy a játék nem jön asztali számítógépekre.
Az Activion ma délután pontot tett az ügy végére és sajtófőnökükkel üzenve hivatalosan is megerősítették, a hír kacsa és PC-re is elérhető lesz a játék, amit továbbra is együtt hegesztenek a next-gen konzolos verziókkal és a megjelenéseket is egyszerre próbálják időzíteni.
Point and Click kalandjáték időutazással. Csak nehogy megváltoztassuk a jövőt...
A La Quimera egy látványos FPS Shooter ami a Crysis játékok nyomdokaiba szeretne lépni, azonban…
A Chains of Freedom-ot kapjuk, ha az XCOM-ot áthelyezzük Kelet Európába, és az űrlényeket body-horror…
Szabadság és felfedezés, kezünkben a sors és a túlélés.
Te mit tennél meg a munkahelyed megtartásáért?
A Phantom Brave: The Lost Hero a 2004-es Phantom Brave folytatása, és bár a sorozat…