Kategóriák: PC hírek

GDC 2007 – Age Of Empires mobiltelefonon

18 éve született ez a tartalom. Kezeld ennek megfelelően (pl. egyes hivatkozások esetleg már nem működnek).

Az éppen San Fransiscoban zajló GDC-n kötött egyezséget a Microsoft a a Glu Mobile, amely értelmében az Age of Empires III mobiltelefonkészülékeken is elérhető lesz.

Ma leplezte le a Microsoft és a Glu Mobile az Age of Empires harmadik részének készölő mobilváltozatát, amelyről egyelőre ennél több információnk nincs. A Glu-s srácok jelenleg a Project Gotham Racing portolásán dolgoznak, így nem meglepő, hogy ők kapták meg a már közel 16 millió példányszámban elkelt AoE harmadik részének átiratának elkészítését. Jill Braff, a Glu Mobile vezető menedzsere a következőt nyilatkozta:

"Nagyon örülönk, hogy a Microsoft egy újabb híres alkotás portolásával bízott meg minket a PGR után. Az Age of Empires az egyik leghíresebb és legjobban fogyó RTS játék a világon, így reméljük, hogy a közös munka eredményeként, mi is képesek leszünk elérni ezt a sikert"

Legfrissebb bejegyzések

Revenge of the Mage – Betekintő

Mágikus roguelite a multiverzumban.

2025-03-15

Virágok és rémálmok: Megérkezett a Silent Hill f új trailere

Groteszk szörnyek, burjánzó növények és pszichológiai horror vár rád egy olyan történetben, amely a szépséget…

2025-03-14

Slime Heroes – Játékteszt

Színes pacák fegyverzetben, történetük megismételhetetlen.

2025-03-13

Befutott a korai hozzáféréses Steel Hunters indulási dátuma

A Wargaming új játéka, a Steel Hunters egy online, harci robotos hősöket felvonultató lövöldözős játék,…

2025-03-12

Monster Train 2 – Betekintő

Teljes gőzzel a mennyek közepébe!

2025-03-12